vyhledavani.png, 2,0kB Vyhledávání

ATV - MOTO - KOLO

ZAHRADNÍ TECHNIKA

Akční zboží

HJC CL-22N Silver - doprodej

HJC CL-22 silver

Cena: 990 Kč Koupit

SPEEDS CROSS - Doprodej

Speeds Cross helma

Cena: 1290 Kč Koupit

Kryt podvozku Polaris Sportsman 850 X2 Touring - AKCE

Polaris Sportsman 850 X2

Cena: 8900 Kč Koupit

DJI Phantom 3 Professional - (oficiální distribuce s českým návodem)

bez obrazku
KódDJI0322P
VýrobceDJI
Cena bez DPH19248 Kč
Cena s DPH23290 Kč
Původni cena31290 Kč
DostupnostSkladem
Množství

Popis produktu

Jako dárek od nás dostanete carbonovou ochranu kamery, kterou snadno umístíte pod kameru

RC káně komentář : DJI Phantom 3  je mimořádným výrobkem světové jedničky v oblasti dronů. Neuvěřitelná novinka, tento model lze pořídit pouze cca od 16500,- kč s DPH. Je to samozřejmě hodně peněz, ale v porovnání s konkurenčními Drony, které zdaleka nedosahují kvality DJI ani parametrů, je tato cena fantastická. Považte jen, že za kameru, která natačí  krásná videa u Phantoma 3 standartu, pořídíte za 8- 10 tisíc. O tom, že je součástí 3-osá stabilizace, která zaručuje dokonalá videa bez škubání, která stojí od 6-ti a více tisíc, ani nemluvě. Pokud by jste si kvadrokoptéru chtěli postavit doma, tak pro dosažení kvality Phantoma vynaložíte min. 30 tisíc a měsíc práce a stále to nebude ono a na 50% to dopadne špatně.

Zvládnu uřídit DJI Phantoma 3 ? Častá obava zákazníků. Pokusíme se Vám zde vysvětlit a odpovědět jednoduše a srozumitelně ANO. Při doržení pravidel je ovládání Phantoma snadnější, než uřídit pokojový vrtulníček za 600,- kč a to asi tak 5 x snadnější, ano, až tak je to snadné. A jak to, že je to tak snadné ? Je to vestavěnou elektronikou s GPS a tlakovým výškovým čidlem. To vše pracuje za vás.

Pomocí GPS - stroj drží na pozici, kde jej necháte, jednoduše řečeno. Pokud fouká vítr, kvadrokoptéra se nakloní, ale stále zůstává na svém místě, a to i když si lehnete na lehátko a položíte ovladač na zem a vůbec neřídíte. Dron stále bude čekat na váš pohyb pákou. 

Pomocí tlakového výškového čidla je hlídaná výška - pokud pustíte ovládání a položíte ho třeba na zem, tak vám stroj zústane viset tam, kde jej necháte - jsou automaticky hlídané všechny osy stroje a to i při dost silném větru. Vše funguje automaticky a perfektně.

Tedy při puštění všech pák řízení se stroj ukotví v prostoru na svém bodu a čeká na váš povel, o to se postará automatika stroje.

Pokud je například Phantom ve výšce 20-ti metrů a vy budete pohybovat pouze jednou pákou a určovat směr letu, tak bude kvadrokoptéra stále držet výšku automaticky na 20-ti metrech, při puštení páky směru se znovu zastaví a zůstane na svém bodě ve výšce 20-ti metrů.

A jak vzlétnu a přistanu? Snadno!

Položíte kvadrokoptéru na rovnou zem a zmáčknete jedno tlačítko - Phantom sám vylétne do výšky cca 2 m a zůstane tam viset a čekat na váš pohyb směru letu, nebo pohyb páky pro změnu výšky. Bez vašeho povelu zůstane na svém místě. Pokud si dáte zrovna kávu a nebudete dělat nic, tak tam bude viset cca 20 minut a pak sám přistane a vypne motory.

Přistání -  podívám se, zda je pod kvadrokoptérou vhodná plocha pro přistání a zmáčknu tlačítko. Phantom přistane automaticky sám bez vašeho zásahu, dosedne lehce na zem a vypne motory. Pokud je pod kvadrokoptérou třeba váš dům, tak rozhodně nemačkejte tlačítko přistání. 

Přistání a automatický návrat - jsem daleko a bojím se řídit ? snadné řešení - Zmáčknu tlačítko a dám si kávu a v klidu počkám. Phantom si poradí sám v místě, kde se nechází při vašem povelu zmáčknutím tlačítka ,,poleť domů a přistaň".  Phantom provede automaticky nasledujicí - vratí se na místo startu a vklidu přistane přibližně do 6-ti m od místa, kde jste vystartovali. 

Automatický návrat a přistání na místo startu  - po zmáčknutí tlačítka ,,vrať se domů a přistaň" se Phantom zastaví na pozici kde se nachází, otočí se směrem k vám a nejdříve začne stoupat a nabere výšku, kterou máte nastevenou. Idální je mít nastavenou výšku 100 m. Do této nastavené výšky dron vystoupá, zastaví se a dá se do pohybu směrem k vám k místu startu. Poletí tak dlouho, až bude nad místem startu ve 100 m výšce, pak začne klesat kolmo dolů a to až do výšky 0 a znovu hezky dosedne a vypne motory. Vše se děje zcela automaticky a můžete v klidu dopít kávu. Nastavení výšky návratu doporučujeme mít na 100 m a to proto, že v této výšce nejsou stromy či stožáry, které by mohl Phantom při svém návratu potkat. Pokud máte kolem sebe něco většího než je 100 m, tak jednoduše nastavte návratovou výšku na hodnotu třeba 150 m a hotovo, Phantom se bude vždy vracet v této výšce, kde mu nic nestojí v cestě.

Kamera Phantom 3 4K - pokud ji porovnáme s Go-pro za 10 tisíc, tak máme pocit, že natáčí ještě lepší video - Obraz je velice realistický, bez zakřivení a má také realistické barvy. Při otáčení Dronu kolem své osy je záběr samozřejmě naprosto plynulý a také velice dobře funguje automatická clona. I když se otočíte proti slunci, tak nedochází k stmavovaní a někdy až k blikání obrazu, jako tomu bývá u řady videokamer. Krásné, plynulé přechody a korekce světla jsou na videozáznamu téměř nepostřehnutelné. Prostě natáčí perfektně a profesionálně.

Využiju kameru v rozlišení 4K ?

Pokud nemám 4K monitor, tak je kamera 4K zbytečná ? Není, kamera 4K u phantoma natáčí ještě lepší video a dělá lepší fotky, než kamera použitá u verze Standard a Advenced 

Pokud porovnáme pořízené video z Advance a Standardu pořízené v plné kvalitě a pořízené video z kamery 4K u profesionála a následně přehrajeme záznam na monitoru Full-HD, tak ihned rozpoznáme znatelný rozdíl. 4K kamera má znatelně lepší barvy, hloubku obrazu a ostrost. Tedy ano, rozdíl videa je znatelný. 

Potřebuji povolení pro létání s Phantomem ?

NE, pokud nebudete používat Phantoma pro komerční účely, tak nepotřebujete žádné povolení Leteckého úřadu ani žádné jiné. Můžete létat, ale je však třeba dodržovat pravidla pro létání s tímto strojem a dodržovat je. Pak vám nic nehrozí a můžete legálně stroj používat.  

ANO, pokud budete Phantoma používat pro komerční účely, je nutné mít povolení Českého Leteckého úřadu.

Přibližná cena povolení s náklady na dopravu a všeho kolem je cca 35 - 40 tisíc, doba vydání povolení je bohužel cca 6 měsíců.

 

 

 

Phantom 3 je kompletní platforma pro leteckou fotografii a video, která je „připravená k letu rovnou z krabice“. Je vybavena palubní kamerou s objektivem o ohniskové délce 20 mm s tříosým stabilizovaným závěsem, pořizuje ostré 12 mpx snímky a stabilní videozáznam až 4K. 
Pokročilý řídící systém činí Phantom 3 stabilním a snadno ovladatelným při létání pod střechou i širou oblohou. Zcela nový systém Vision Positioning System umožňuje přesné visení v požadované pozici v nízké výšce dokonce i bez GPS. Stejně jako všechny řídící letové systémy DJI umožňuje automatický návrat na místo vzletu, pokud dojde ke ztrátě řídícího signálu nebo poklesu napětí napájecího akumulátoru.
Phantom 3 umožňuje maximální rychlost letu až 16 m/s a maximální dobu letu až 23 minut při použití plně nabitého Inteligentního pohonného akumulátoru 4480 mAh.

PHANTOM 3
Základem draku modelu je kompaktní skořepinový výlisek z odolného plastu, který nese motory, řídící elektroniku a pohonný akumulátor. Model je poháněn čtyřmi novými střídavými motory, pro napájení slouží čtyřčlánkový Li-Po akumulátor 4480 mAh s integrovaným indikátorem zbývající kapacity, který se ukládá do schránky ve středu modelu. Pro signalizaci provozních stavů slouží tříbarevný LED indikátor s vysokou svítivostí. Výbornou "čitelnost" polohy modelu zajišťují LED světla s vysokou svítivostí na spodní straně ramen - zadní ramena blikají zeleně nebo žlutě (dle vybraného letového režimu). Přistávací zařízení tvoří dvojice plastových profilů, která nese také přijímačovou anténu. Kamera DJI je již z výroby zabudovaná a ke zprovoznění modelu je nutné pouze stáhnout do chytrého telefonu aplikaci DJI PILOT.

Model je schopen stabilně létat i v halách a budovách bez signálu GPS. To umožňuje zcela nový systém Vision Positioning System. Nová technologie optického toku využívá speciálně navrženou kameru a ultrazvukové senzory, aby do "indoorového" létání vnesla jednoduchost.
Tato technologie umožňuje Phantomu 3 udržovat pozici, zastavit, když pustíte ovládací páky a reagovat na vaše pokyny i bez signálu GPS.

Řídící jednotka může pracovat ve třech letových režimech, které umožňují plně přizpůsobit chování modelu vašim požadavkům:
P-režim:
Bezpečný pro létání. V tomto režimu má Phantom 3 silný GPS signál a může používat Vision Positioning System umožňující přesné visení v požadované poloze pod střechou i venku. Při létání venku to také znamená, že byla zaznamenána poloha místa vzletu, takže je možný automatický návrat v případě ztráty řídícího signálu.
Poloha na základě GPS
Výška pro Vision Positioning system 3 m

V P režimu jsou možné tři stavy:

  • P-GPS: GPS pracuje nejlépe pod širou oblohou na otevřeném prostranství; Phantom 3 používá GPS pro přesné visení na místě, je-li GPS signál dostatečně silný.
  • P-OPTI: Není-li GPS signál dostatečný, model může pro přesné visení použít optický Vision Positioning System (VPS).
  • P-ATTI: není-li k dispozici GPS ani VPS, model používá pro udržení polohy pouze barometrický výškoměr, takže přesně stabilizována je pouze výška.

 

Mějte na paměti, že VPS nemusí pracovat správně, pokud Phantom 3 letí nad vodou, nad nerovným terénem nebo při nízké intenzitě osvětlení.

A-režim
Režim, ve kterém není funkční GPS, ani VPS. Model využívá pouze barometrického čidla pro udržování výšky. Pokud je správně zapsán bod vzletu, model se při ztrátě řídícího signálu vrátí na místo vzletu.

F-režim
Režim IOC, ve ktrém jsou využívány tři letové funkce
Course Lock (CL)
Home Lock (HL)*
Bod zájmu (POI)*
* Tyto režimy budou zpřístupněny v budoucnosti
  

Samozřejmostí u Phantom 3 je návrat na místo vzletu, který nastane v těchto případech:

  • stisknutí tlačítka pro automatický návrat
  • nízké napětí baterie
  • ztráta řídícího signálu
 

Mobilní aplikace
S mobilní aplikací můžete převzít kontrolu nad kamerou a letovými systémy. Vše od manuálního nastavení parametrů kamery po letovou telemetrii i automatický vzlet a přistání je jen otázkou dotyku prstem.
Brzy také s více funkcemi a aktualizacemi. Aplikace je určena pro zařízení s operačním systémem OS nebo Android.
Pomocí chytrého zařízení s nainstalovanou aplikací máte možnost ovládat váš model, nastavovat jednotlivé parametry, upgradovat firmware. Je k dispozici online náhled v reálném čase v HD kvalitě (rozlišení 720p).
To je umožněno zcela novou verzí technologie DJI Lightbridge, která může přenášet video až do vzdálenosti 2 km.

Vysílač
Maximální dosah vysílače dodávaného pro ovládání Phantom 3 je 2 km. Kromě samotného řízení vysílač umožňuje také aktivovat funkci automatického návratu na místo vzletu stiskem tlačítka. Další ovládací prvky slouží pro pořizování snímků, spouštění/vypínání záznamu videa, prohlížení záběrů a ovládání závěsu kamery.
Součástí modelu a vysílače je videopřenosová souprava založená na DJI Lightbridge, která umožňuje sledovat obraz z kamery na displeji mobilního telefonu v reálném čase. Obslužná aplikace umožňuje také nastavovat parametry kamery. Napájecí LiPo akumulátor vysílače má maximální dobu provozu cca 4 hodiny a je možné jej dobíjet bez vyjmutí z vysílače.

Porty vysílače:

  • mikro-USB
  • USB

 

Závěs a 4K kamera
Výsledkem několikaleté práce DJI v oblasti stabilizace záběrů je závěs kamery, který vám poskytne plynulý a stabilní záběr v jakýchkoliv letových podmínkách.
Natáčejte až v rozlišení 4K, nebo pořizujte 12 megapixelové snímky s kamerou Phantom 3. Objektiv sestávající z 9 optických členů (včetně asférického) v 9 skupinách poskytuje skvělý obraz, zatímco podpora formátu Adobe DNG RAW vám umožňuje z každého záběru vytvořit umělecké dílo.
Záznam je ukládán na 16Gb micro SD kartu, která je součástí balení (max. velikost micro SD karty je 64Gb, rychlost zápisu Class 10 nebo UHS-1)

  • Video: 4K při 24-30 snímku/sek., nebo 1080p při 24-60 snímků/sek.
  • Fotografie: 12 Mpx

kosik.png, 1,8kB Nákupní koš

V nákupním košíku je
0 položek za 0 Kč.

Zjistit info o objednavce Objednávka

novinky.png, 1,8kB Novinky mailem

Přeji si dostávat novinky do svojí e-mailové schránky:

E-mail:
Archiv

RSS kanal RSS kanál

Aktuality z našeho eshopu pohodlně přes náš RSS kanál.

počítadlo.abz.cz

2016 © ATV MOTO GROUP

ESHOP-PLUS.CZ: okamžitě funkční vlastní eshop